00:00:00
(GMT +2)
  • (GMT -12)
  • (GMT -11)
  • (GMT -10)
  • (GMT -9.5)
  • (GMT -9)
  • (GMT -8)
  • (GMT -7)
  • (GMT -6)
  • (GMT -5)
  • (GMT -4.5)
  • (GMT -4)
  • (GMT -3.5)
  • (GMT -3)
  • (GMT -2)
  • (GMT -1)
  • (GMT +0)
  • (GMT +1)
  • (GMT +2)
  • (GMT +3)
  • (GMT +3.5)
  • (GMT +4)
  • (GMT +4.5)
  • (GMT +5)
  • (GMT +5.5)
  • (GMT +5.75)
  • (GMT +6)
  • (GMT +6.3)
  • (GMT +7)
  • (GMT +8)
  • (GMT +8.75)
  • (GMT +9)
  • (GMT +9.5)
  • (GMT +10)
  • (GMT +10.5)
  • (GMT +11)
  • (GMT +11.3)
  • (GMT +12)
  • (GMT +12.75)
  • (GMT +13)
  • (GMT +14)
fifa streaming 2018
Football
----x----
---Select competition---
 
Wednesday (18 July)
1531939500 1531939500

20:45 Bury - Everton

1531939500 1531939500

20:45 Linfield - Waterford

1531939500 1531939500

20:45 Celtic - Alashkert

1531940400 1531940400

21:00 Betis - Braga

Thursday (19 July)

1531953000 1531953000

00:30 Ceara - Sport Recife

1531958400 1531958400

02:00 Vitoria - Parana

1531961100 1531961100

02:45 Corinthians - Botafogo

1531961100 1531961100

02:45 Flamengo RJ - Sao Paolo

1531961100 1531961100

02:45 Gremio - Atletico MG

1531961100 1531961100

02:45 Deportivo Cali - Bolivar

1532005200 1532005200

15:00 Almaty - Engordany

1532005200 1532005200

15:00 Tobol - Samtredia

1532012400 1532012400

17:00 Dinamo Minsk - Derry City

1532012400 1532012400

17:00 Gandzasar - Lech Poznan

1532012400 1532012400

17:00 Pavlodar - Trakai

1532012400 1532012400

17:00 Laci - Anorthosis

1532014200 1532014200

17:30 Finland U19 - Norway U19

1532016000 1532016000

18:00 Hajduk Spilt - Rostov

1532016000 1532016000

18:00 Wolfsburg - Norwich

1532016000 1532016000

18:00 Gzira - Radnicki Nis

1532016000 1532016000

18:00 Kalju - Stjarnan

1532016000 1532016000

18:00 Molde - Glenavon

1532016000 1532016000

18:00 Slavia Sofia - Ilves

1532017800 1532017800

18:30 Riga - CSKA Sofia

1532019600 1532019600

19:00 AIK - Shamrock Rovers

1532019600 1532019600

19:00 Apollon - Stumbras

1532019600 1532019600

19:00 Hacken - Liepaja

1532019600 1532019600

19:00 Keshla - Balzan

1532019600 1532019600

19:00 Prishtina - Fola

1532019600 1532019600

19:00 Vardar - Pyunik Yerevan

1532019600 1532019600

19:00 Zalgiris - Klaksvik

1532021400 1532021400

19:30 Niedercorn - Gabala

1532021400 1532021400

19:30 Portugal U19 - Italy U19

1532023200 1532023200

20:00 Copenhagen - KuPS

1532024100 1532024100

20:15 Maribor - Partizani

1532025000 1532025000

20:30 Partizan - Rudar

1532025000 1532025000

20:30 Trencin - Buducnost

1532025900 1532025900

20:45 Blackburn - Liverpool

1532025900 1532025900

20:45 Walsall - Ajax

1532025900 1532025900

20:45 Dundalk - Levadia

1532025900 1532025900

20:45 NSI Runavik - Hibernian

1532025900 1532025900

20:45 Osijek - Petrocub

1532025900 1532025900

20:45 Tre Fiori - Rudar

1532026800 1532026800

21:00 Domzale - Siroki Brijeg

1532026800 1532026800

21:00 Ujpest - Neftci Baku

1532027700 1532027700

21:15 Hafnarfjordur - Lahti

Friday (20 July)

1532100600 1532100600

17:30 Bistritsa - Dunav Ruse

1532102400 1532102400

18:00 Aluminij - Celje

1532104200 1532104200

18:30 Dukla Prague - Plzen

Saturday (21 July)

1532134800 1532134800

03:00 Sport Boys - Cajamarca

1532163600 1532163600

11:00 Avispa Fukuoka - Verdy

1532163600 1532163600

11:00 Kamatamare - Chiba

1532163600 1532163600

11:00 Kofu - Kumamoto

1532163600 1532163600

11:00 Machida - Kanazawa

1532163600 1532163600

11:00 Yamaga - Kyoto

1532163600 1532163600

11:00 Yokohama - Gifu

1532167200 1532167200

12:00 Ehime - Okayama

1532167200 1532167200

12:00 Oita - Tochigi

1532167200 1532167200

12:00 Renofa Yamaguchi - Mito

1532167200 1532167200

12:00 Tokushima - Omiya Ardija

1532167200 1532167200

12:00 Pohang - Jeonnam

1532170800 1532170800

13:00 Atyrau - Akzhayik

1532170800 1532170800

13:00 Gangwon - Jeju Utd

1532185200 1532185200

17:00 Liberec - Karvina

1532185200 1532185200

17:00 Pribram - Teplice

1532185200 1532185200

17:00 Zlin - Mlada Boleslav

1532185200 1532185200

17:00 Radnik - Partizan

1532187000 1532187000

17:30 Ludogorets - Etar

1532188800 1532188800

18:00 Kongsvinger - Floro

1532188800 1532188800

18:00 Mura - Triglav

1532192400 1532192400

19:00 Sparta Prague - Opava

1532192400 1532192400

19:00 Basel - St. Gallen

1532192400 1532192400

19:00 Luzern - Xamax

1532195100 1532195100

19:45 Botev Plovdiv - Levski

1532196000 1532196000

20:00 Binacional - San Martin

1532205000 1532205000

22:30 Delfin - LDU Quito

1532205000 1532205000

22:30 Ayacucho - Union Comercio

1532207700 1532207700

23:15 Royal Pari - Bolivar

Sunday (22 July)

1532214000 1532214000

01:00 Emelec - Tecnico Unido

1532214000 1532214000

01:00 Chicago Fire - Toronto FC

1532250000 1532250000

11:00 Incheon - Seoul

1532253600 1532253600

12:00 Ulsan Hyundai - Daegu

1532255400 1532255400

12:30 Sangju Sangmu - Jeonbuk

1532257200 1532257200

13:00 Ordabasy - Almaty

1532257200 1532257200

13:00 Tobol - Pavlodar

1532257200 1532257200

13:00 Zorya Luhansk - Mariupol

1532264400 1532264400

15:00 Bohemians 1905 - Slovacko

1532268000 1532268000

16:00 Fjolnir - Vestmannaeyjar

1532268000 1532268000

16:00 Sion - Lugano

1532268000 1532268000

16:00 Young Boys - Grasshoppers

1532268000 1532268000

16:00 Zurich - Thun

1532268000 1532268000

16:00 Karpaty - Oleksandriya

1532273400 1532273400

17:30 Vereya - Septemvri Sofia

1532275200 1532275200

18:00 Aalesund - Sandnes

1532275200 1532275200

18:00 Asane - Notodden

1532275200 1532275200

18:00 Mjondalen - Levanger

1532275200 1532275200

18:00 Sogndal - Ham-Kam

1532275200 1532275200

18:00 Tromsdalen - Strommen

1532275200 1532275200

18:00 Ull/Kisa - Nest-Sotra

1532275200 1532275200

18:00 Viking - Jerv

1532276100 1532276100

18:15 Rudar - Maribor

1532277000 1532277000

18:30 Arsenal Kiev - Lviv

1532278800 1532278800

19:00 KA Akureyri - Fylkir

1532278800 1532278800

19:00 KR Reykjavik - Stjarnan

1532283300 1532283300

20:15 Domzale - Krsko

1532286000 1532286000

21:00 Destroyers - Sport Boys

1532289600 1532289600

22:00 Aucas - Cuenca

1532294100 1532294100

23:15 Real Potosi - Sucre

1532294100 1532294100

23:15 The Strongest - San Jose

Monday (23 July)

1532302200 1532302200

01:30 Guabira - Nacional Potosi

1532361600 1532361600

18:00 Ostrava - Jablonec

1532367000 1532367000

19:30 Slavia Sofia - Beroe

1532373300 1532373300

21:15 Grindavik - Keflavik

Tuesday (24 July)

1532390400 1532390400

02:00 Wilstermann - Blooming

1532453400 1532453400

19:30 PAOK - Basel

1532464200 1532464200

22:30 Ayacucho - Sport Huancayo

Wednesday (25 July)

1532476800 1532476800

02:00 Aurora - Royal Pari

1532512800 1532512800

12:00 Chiba - Kofu

1532512800 1532512800

12:00 Gifu - Kamatamare

1532512800 1532512800

12:00 Kanazawa - Yokohama

1532512800 1532512800

12:00 Machida - Kyoto

1532512800 1532512800

12:00 Mito - Tochigi

1532512800 1532512800

12:00 Oita - Ehime

1532512800 1532512800

12:00 Omiya Ardija - Yamaga

1532514600 1532514600

12:30 Verdy - Albirex Niigata

1532534400 1532534400

18:00 Desna - Shakhtar Donetsk

1532543400 1532543400

20:30 Ajax - Sturm Graz

1532545200 1532545200

21:00 Sport Boys - Real Potosi

Friday (27 July)

1532651400 1532651400

02:30 Blooming - Guabira

1532651400 1532651400

02:30 San Jose - Bolivar

1532705400 1532705400

17:30 Etar - Vereya

1532707200 1532707200

18:00 Celje - ND Gorica

1532708100 1532708100

18:15 Esteghlal - Paykan

1532708100 1532708100

18:15 Naft Ahvaz - Tractor

1532708100 1532708100

18:15 Sepahan - Sanat Naft

1532710800 1532710800

19:00 Vorwarts Steyr - Ried

1532711400 1532711400

19:10 Klagenfurt - Lustenau

1532711400 1532711400

19:10 Horn - Liefering

1532711400 1532711400

19:10 Neustadt - BW Linz

1532713500 1532713500

19:45 Dunav Ruse - Botev Vratsa

1532714400 1532714400

20:00 AC Ajaccio - Troyes

1532714400 1532714400

20:00 Clermont - Chateauroux

1532714400 1532714400

20:00 GFC Ajaccio - Paris FC

1532714400 1532714400

20:00 Grenoble - Sochaux

1532714400 1532714400

20:00 Nancy - Beziers

1532714400 1532714400

20:00 Orleans - Lens

1532714400 1532714400

20:00 Red Star - Niort

1532714400 1532714400

20:00 Valenciennes - Auxerre

1532721600 1532721600

22:00 Guayaquil City - Macara

Saturday (28 July)

1532739600 1532739600

03:00 Dep. Cuenca - U. Catolica

1532772000 1532772000

12:00 Jeonnam - Incheon

1532772000 1532772000

12:00 Seoul - Gyeongnam

1532773800 1532773800

12:30 Sangju Sangmu - Pohang

1532775600 1532775600

13:00 Astana - Atyrau

1532775600 1532775600

13:00 Akzhayik - Aktobe

1532782800 1532782800

15:00 Lorient - Le Havre

1532784600 1532784600

15:30 Ural - FK Anzi Makhackala

1532790000 1532790000

17:00 Opava - Zlin

1532790000 1532790000

17:00 Pribram - Bohemians 1905

1532790000 1532790000

17:00 Slovacko - Ostrava

1532790000 1532790000

17:00 Dinamo Vranje - Partizan

1532793600 1532793600

18:00 Spartak Moscow - Orenburg

1532793600 1532793600

18:00 Triglav - Aluminij

1532795400 1532795400

18:30 Lviv - Dynamo Kyiv

1532797200 1532797200

19:00 Slavia Prague - Karvina

1532797200 1532797200

19:00 Grasshoppers - Zurich

1532797200 1532797200

19:00 Xamax - Basel

1532799900 1532799900

19:45 Beroe - Ludogorets

1532800800 1532800800

20:00 Wattens - Lafnitz

1532802600 1532802600

20:30 FK Rostov - Akhmat Grozny

1532804400 1532804400

21:00 Royal Pari - Sucre

1532808000 1532808000

22:00 EL Nacional - Delfin

Sunday (29 July)

1532817000 1532817000

00:30 Tecnico U. - Barcelona SC

1532818800 1532818800

01:00 Toronto FC - Chicago Fire

1532853000 1532853000

10:30 Amstetten - FAC Wien

1532854800 1532854800

11:00 Albirex Niigata - Chiba

1532854800 1532854800

11:00 Avispa Fukuoka - Yokohama

1532854800 1532854800

11:00 Gifu - Oita

1532854800 1532854800

11:00 Kyoto - Verdy

1532854800 1532854800

11:00 Mito - Ehime

1532854800 1532854800

11:00 Okayama - Tokushima

1532854800 1532854800

11:00 Tochigi - Kanazawa

1532854800 1532854800

11:00 Yamaga - Kofu

1532858400 1532858400

12:00 Omiya Ardija - Kumamoto

1532858400 1532858400

12:00 Daegu - Jeonbuk

1532858400 1532858400

12:00 Jeju Utd - Ulsan Hyundai

1532858400 1532858400

12:00 Suwon Bluewings - Gangwon

1532862000 1532862000

13:00 Almaty - Tobol

1532869200 1532869200

15:00 Teplice - Dukla Prague

1532872800 1532872800

16:00 Lugano - Young Boys

1532872800 1532872800

16:00 St. Gallen - Sion

1532872800 1532872800

16:00 Thun - Luzern

1532880000 1532880000

18:00 Jablonec - Sparta Prague

1532880000 1532880000

18:00 Floro - Tromsdalen

1532880000 1532880000

18:00 Jerv - Sogndal

1532880000 1532880000

18:00 Levanger - Asane

1532880000 1532880000

18:00 Nest-Sotra - Mjondalen

1532880000 1532880000

18:00 Notodden - Aalesund

1532880000 1532880000

18:00 Sandnes - Ull/Kisa

1532880000 1532880000

18:00 Strommen - Kongsvinger

1532880000 1532880000

18:00 Rubin Kazan - Krasnodar

1532880900 1532880900

18:15 Maribor - Mura

1532881800 1532881800

18:30 Mariupol - Desna

1532886300 1532886300

19:45 Bistritsa - CSKA Sofia

1532887200 1532887200

20:00 Binacional - Ayacucho

1532888100 1532888100

20:15 Domzale - Rudar

1532890800 1532890800

21:00 Guabira - The Strongest

1532891700 1532891700

21:15 Fylkir - Valur

1532891700 1532891700

21:15 Hafnarfjordur - Fjolnir

1532894400 1532894400

22:00 Bolivar - Aurora

1532898000 1532898000

23:00 LDU Quito - Emelec

1532898000 1532898000

23:00 Alianza Lima - Cajamarca

Free live football streaming